Naše projekty
Kvalita z našich regiónov

Na veku záleží

PÝTAJME SI SLOVENSKÉ

ABICON TRADE s.r.o. :: Zamestnanie

Produktový špecialista

Miesto práce: Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • zodpovednosť za vývoj nových produktov od návrhu až po ich implementáciu
  • riadenie životného cyklu produktov
  • vedenie projektov
  • príprava business plánov a benchmarkov
  • identifikácia segmentov trhu
  • účasť na projektoch spoločnosti podľa pokynov nadriadeného
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou

Iné výhody

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • dynamické pracovné prostredie
  • služobné auto
  • mobilný telefón, mobilný internet a iné výhody

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite, prosím, Vašu žiadosť spolu so štrukturovaným profesijným životopisom v anglickom a slovenskom jazyku a súhlasom na spracovanie osobných údajov (podľa zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov) na emailovú adresu: bohumila@abicon-trade.sk.

Materiály, ktoré nám zašlete spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. V prípade, ak nám neudelíte súhlas na spracovanie osobných údajov, naša spoločnosť nebude Vaše osobné údaje archivovať.

Do predmetu emailu je nutné uviesť názov pozície: "Produktový špecialista", inak nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa, ekonomického zamerania
  • Znalosti
    • Jazykové znalosti:
      • Anglický jazyk – aktívne
      • Nemecký jazyk - aktívne
    • Počítačové znalosti - používateľ:
      • Microsoft Excel - pokročilý
      • Microsoft Word - pokročilý
    • Ďalšie požiadavky na uchádzača:
      • min. 3 roky praxe
      • rýchla orientácia v množstve produktov
      • asertívne správanie, odolnosť voči stresu a časovému tlaku